Qui sóm?

Comitès

Comitès

Vicepresident de Neu
Joan Puig Barata
  • Comitè Alpí
    • Cap
      Carles Blasco Bayot
    • Vocal DT
      Jordi Aleu Carreiro
    • Competició
      Max Nesweda Viñas
    • Demarcació Occidental
      Elsa Brendle Díaz-Morera
    • Demarcació Oriental
      Francesc Roca Coma
    • U18/U21
      Josep Ramon Vila Mata
    • U14/U16
      Xavi Vallcorba
    • U10/U12
      Sònia Sagués
    • Màsters
      Agustí Joan Segarra
    • Interclubs + Tècnics
      Jordi Selga Freixas
    • DT’s i reglament
      Pere Torras Tous
    • Tècnics
      Pep Serra Vila
  • Comitè Fons
    • Cap
      Sadurní Betriu Boix
    • Vocal
      Octavi Galcerán Solanes
    • Vocal
      Marc Puigsubirà Vilarubla
  • Comitè Snowboard i Freeski
    • Cap
      Manel Borras Salvat
  • Comitè Mushing
    • Cap
      Victor Carrasco i Carreró
    • Sotscap
    • Vocal-Reglaments
      Jordi Pinyol Fabregat
    • Vocal-Jutges i DT’s
      Francesc Xavier Farnós Jordà
    • Vocal-Noves generacions
      Toni Alonso Solís
    • Vocal-Noves generacions
      Alejandro Muñoz González
Vicepresident d’Esports de Gel
Miren Uriarte Ara
  • Comitè Patinatge Artístic Sobre Gel
    • Cap
      Marc Gironella Feliu
    • Vocal
      Marta Andrade Vidal
    • Vocal
      Nathalie Pardos Auber
    • Vocal
      Vahe Grazaryzan
  • Comitè Patinatge de Velocitat
    • Cap
      Oscar Ruben Llop Rojo
  • Comitè Hoquei Gel
    • Cap
      Juan Gallardo Pastor
    • Vocal
      Toni Miquel Ferrer
    • Vocal
      Salvador Barnola Rodriguez
  • Comitè Curling
    • Cap
      Miquel Amadó Camprubí
    • Vocal
      Silvia Orriols Palmero
    • Vocal
      Hector Manero Vicente
    • Vocal
      Victor Navarro Aguilar
    • Vocal
      Carlos Lorente Gomez
Comitès
  • Comitè Delegats, Jutges i Àrbitres
    • Cap
      Jordi Aleu Carreiro
  • Comitè Jutge Únic
    • Jutge
      Amilibia Estrany
  • Comitè d’Apel·lació
    • President
      Albert Soms i Tamarit
    • Vocal
      Manel Borras Salvat
    • Vocal
      Agustí Pal i Magarit
  • Comitè Mèdic
    • Cap
      Daniel Brotons Cuixart
  • Comitè Lluita Contra el Doping
    • Cap
      Sylvana Mestre Alexander
  • Comitè Formació
    • Cap
      Marcel Cardenya Mayoral
Organigrama