Competició

Calendari FCEH

Calendari FCEH

.

MODALITAT CIRCUIT / LLIGA ESTAT DATA INICI DATA FI LLOC DESCRIPCIÓ / NOM DE LA PROVA ORG. ESP. G.E.    
AL 13a LLIGA CAT • AND MÀSTERS RESULTATS GENERALS    
AL 13a LLIGA CAT • AND MÀSTERS CF 1/27/2024 1/28/2024 FONT ROMEU 18è TROFEU VILA DE LLIVIA MASTERS LLIVIA GS-SL MÀSTERS    
AL CF 2/3/2024 2/4/2024 MASELLA TROFEU MASTERS CANMC – COPA ESPAÑA CANMC GS-SL MÀSTERS    
AL CF 2/17/2024 2/17/2024 SOLDEU 35è MEMORIAL MANEL CERQUEDA | CAMPIONAT D’ANDORRA SEC GS MÀSTERS    
AL CF 2/18/2024 2/18/2024 SOLDEU TROFEU CAL JORDI -TROFEU VETERANS ECA GS MÀSTERS    
AL CF 3/2/2024 3/3/2024 LA MOLINA 26è TROFEU MEMORIAL PEPETA PLANAS | 60è CAMPIONAT DE CATALUNYA LMCE  GS-SL MÀSTERS    
AL CF 3/8/2024 3/10/2024 BAQUEIRA BERET TROFEU MASTERS CAEI – COPA ESPAÑA – CAMPIONAT ESPAÑA CAEI GS-SL MÀSTERS    
AL C 3/16/2024 3/17/2024 PORT AINÉ 1er TROFEU LAURA ARISA AEP GS-SL MÀSTERS    
AL C 3/24/2024 3/24/2024 ARINSAL Trofeu ESPORTS SANT MORITZ ECAP GS MÀSTERS    
AL 31è CIRCUIT INTERCLUBS RESULTATS GENERALS    
AL 31è CIRCUIT INTERCLUBS CF 1/13/2024 1/14/2024 ESPOT 19è TROFEU ESPOT ESQUÍ EEC GS-SL U14-U30- PARA    
AL CF 1/27/2024 1/27/2024 LA MOLINA 5è GP Ceretà Combi Race CEAC Combi Race U14-U30- PARA    
AL CF 1/28/2024 1/28/2024 LA MOLINA 3a Cursa CEFC-BMW BCN Premium CEFC GS U14-U30- PARA    
AL D 3/2/2024 3/3/2024 PORT DEL COMTE 17è TROFEU VALL DEL LORD PC GS-SL U14-U30- PARA    
AL CF 2/24/2024 2/25/2024 LA MOLINA 13è GP CEAP BANCO DE SABADELL | 6è Mem. Joan R. Tordera i Nalda CEAP GS-SL U14-U30- PARA    
AL CF 3/9/2024 3/10/2024 BOI TAULL 16è TROFEU GER GER GS-SL U14-U30- PARA    
AL CF 3/23/2024 3/24/2024 PAS DE LA CASA FINAL INTERCLUBS – CAMPIONAT CATALUNYA PARA CANMC GS-SL-C U14-U30- PARA    
AL 41a LLIGA CATALANA ALPÍ U14 | U16 RESULTATS GENERALS    
AL 41a LLIGA CATALANA ALPÍ U14 | U16 CF 12/22/2023 12/23/2023 LA MOLINA 19è G.P. CERDANYA ECLLIVIA GS-SL U16    
AL CF 1/4/2024 1/5/2024 BAQUEIRA BERET 26è MEMORIAL MONTSE COROMINAS. TROFEU PwC. CEVA GS-SL U16    
AL CF 2/18/2024 2/18/2024 BAQUEIRA BERET CAMPIONAT DE CATALUNYA CAEI – CEVA SG U16    
AL CF 3/2/2024 3/3/2024 PAS DE LA CASA 6è Gran Premi GRANUEC GRANUEC GS-SL U16    
AL CF 3/9/2024 3/10/2024 ESPOT 14è G.P. ESPOT ESQUÍ EEC GS-SL U16    
AL CF 3/16/2024 3/18/2024 ESPOT CAMPIONAT DE CATALUNYA A DETERMINAR GS-SL-SP U16    
AL CF 1/4/2024 1/5/2024 LA MOLINA 29è TROFEU INFANTIL LA MOLINA · Gran Premi HEAD LMCE GS-SL U14    
AL CF 1/20/2024 1/21/2024 MASELLA 31è TROFEU CLUB D’ESQUÍ TERRASSA CET GS U14    
AL CF 2/10/2024 2/11/2024 MASELLA 18è G.P. CANM-C CANMC GS-SL U14    
AL CF 2/17/2024 2/17/2024 BAQUEIRA BERET CAMPIONAT DE CATALUNYA CAEI – CEVA SG U14    
AL CF 3/9/2024 3/10/2024 PORT AINÉ 1r TROFEU JABALÍ RACE AEP SL U14    
AL CF 3/16/2024 3/18/2024 ESPOT CAMPIONAT DE CATALUNYA A DETERMINAR GS-SL-SP U14    
AL ALTRES COMPETICIONS (COP ESP. CAMP. ESP O COMP. INT.) CF 11/11/2023 11/12/2023 SNOWZONE Fase Apertura COPA ESPAÑA RFEDI ESQUÍ ALPÍ U16    
AL CF 1/6/2024 1/7/2024 PEYRAGUDES XIV COPA PIRÉNÉUS FFS ESQUÍ ALPÍ U14-U16    
AL C 1/13/2024 1/17/2024 LA MOLINA CAMPIONATS DEL MÓN | WSC FCEH | FIS | FGC ESQUÍ ALPÍ PARA    
AL CF 02/02/2024 04/02/2024 SIERRA NEVADA 1a Fase COPA ESPAÑA RFEDI | FADI ESQUÍ ALPÍ U14-U16    
AL CF 2/23/2024 2/25/2024 LA MOLINA 2a Fase COPA ESPAÑA RFEDI | FCDI ESQUÍ ALPÍ U14-U16    
AL CF 3/22/2024 3/24/2024 ESPOT Fase Final COPA ESPAÑA RFEDI ESQUÍ ALPÍ U14-U16    
AL CF 3/25/2024 3/28/2024 ARAGÓ CTS. ESPANA ABSOLUTS RFEDI-FADI ESQUÍ ALPÍ FIS    
AL 41a LLIGA CATALANA ALPÍ ABSOLUTA | U18 | U21 | CIT RESULTATS GENERALS    
AL 41a LLIGA CATALANA ALPÍ ABSOLUTA | U18 | U21 | CIT D 1/27/2024 1/28/2024 PAS DE LA CASA 18è TROFEU FRANCESC VILADOMAT CANMC GS-SL FIS    
AL D 2/1/2024 2/2/2024 LA MOLINA IV GRAN PREMI FCEH FCEH GS-SL FIS CIT    
AL CF 2/3/2024 2/4/2024 LA MOLINA 43è DERBY INTERNACIONAL CIUTADANS · Mem. Iu Vidal Bernad LMCE GS-SL FIS CIT    
AL CF 3/15/2024 3/17/2024 BAQUEIRA BERET 27è TOP CAEI – CAMPEONATO ESPAÑA U18-U21 CAEI GS-SL FIS CIT    
AL CF 3/30/2024 3/31/2024 LA MOLINA CTS CATALUNYA ALPÍ ABSOLUTS · 1er Mem. Lluis Breitfuss FCEH 2 GS-SL FIS    
AL CIRCUIT U8 | U10 | U12 RESULTATS GENERALS    
AL CIRCUIT
U12
CF 1/20/2024 1/20/2024 ESPOT 20è TROFEU FLOQUET DE NEU EEC GS U12    
AL CF 1/27/2024 1/27/2024 BAQUEIRA BERET 3er Trofeu COPO LOKO COPOS Combi Race U12    
AL CF 1/28/2024 1/28/2024 MASELLA 27è PICAROL DE NEU CET GS U12    
AL CF 2/10/2024 2/11/2024 BAQUEIRA BERET 26è AMICS DE MONTGARRI – ACQ CAEI GS-SG-SL U12    
AL CF 2/17/2024 2/17/2024 LA MOLINA 26è PISTA! PISTA! – AQC LMCE GS U12    
AL CF 2/24/2024 2/24/2024 BOI TAULL 16è TROFEU GER GER GS U12    
AL CF 3/9/2024 3/10/2024 PAS DE LA CASA 25è MEMORIAL CHICHU TAULER GRANUEC Combi Race U12    
AL CF 3/17/2024 3/17/2024 MASELLA 31è CARGOL DE NEU CANMC GS U12    
AL PC 3/23/2024 3/23/2024 VALLTER 2000 23è TROFEU MARMOTA SCC GS U12    
AL CF 3/23/2024 3/23/2024 PORT AINÉ 2n Trofeu Daina AEP AEP GS U12    
AL CIRCUIT RRTT GIRONA/BCN
U10 | U8
CF 1/27/2024 1/27/2024 MASELLA 27è PICAROL DE NEU CET GS U8-U10    
AL CF 2/17/2024 2/17/2024 LA MOLINA 26è PISTA! PISTA! – AQC LMCE GS U10    
AL CF 3/9/2024 3/10/2024 PAS DE LA CASA 25è MEMORIAL CHICHU TAULER GRANUEC Combi Race U8-U10    
AL CF 3/16/2024 3/16/2024 MASELLA 31è CARGOL DE NEU CANMC GS U8-U10    
AL PC 3/23/2024 3/23/2024 VALLTER 2000 23è TROFEU MARMOTA SCC GS U8-U10    
AL CIRCUIT RRTT LLEIDA/TARRAGONA
 U10 | U8
CF 1/20/2024 1/20/2024 ESPOT 20è TROFEU FLOQUET DE NEU EEC GS U8-U10    
AL CF 1/27/2024 1/27/2024 BAQUEIRA BERET 3er Trofeu COPO LOKO COPOS Combi Race U8-U10    
AL CF 2/10/2024 2/11/2024 BAQUEIRA BERET 26è AMICS DE MONTGARRI – ACQ CAEI GS-SG-SL U10    
AL CF 2/24/2024 2/24/2024 BOI TAULL 16è TROFEU GER GER GS U8-U10    
AL CF 3/23/2024 3/23/2024 PORT AINÉ 2n Trofeu Daina AEP AEP GS U8-U10    
AL COMPETICIONS OPEN RESULTATS GENERALS    
AL COMPETICIONS OPEN CF 1/3/2024 1/3/2024 BAQUEIRA BERET TROFEO NAVIDAD AINHOA IBARRA AISC GS U8 A U12/MST    
AL CF 1/3/2024 1/3/2024 LA MOLINA SALOMON Race Challenge – Ceretà CEAC GS U8 | U12    
AL C 1/28/2024 1/28/2024 BAQUEIRA BERET 3er Trofeu COPO LOKO COPOS Combi Race U8-U10-U12    
AL PC 3/16/2024 3/16/2024 PORT DEL COMTE 8è TROFEU PITEUS PC GS U10-U12    
AL CF 2/24/2024 2/24/2024 MASELLA 7a cursa ELIT – Trofeu IVI ELIT Combi Race U6 | U12    
AL CF 3/28/2024 3/28/2024 PAS DE LA CASA Open3N Motor Munich BMW CIM Combi Race U10 | U18    
AL CF 3/29/2024 3/29/2024 LA MOLINA PERTOT RACE ALCE GS-SL U8 | MASTERS    
SB-FK MINIFREESTYLERS | SNOWBOARD | FREESTYLE RESULTATS GENERALS    
SB-FK CIRCUIT OPEN MINIFREESTYLERS
SNOWBOARD & FREESKI
PC GENER TBC GENER TBC FONT ROMEU OPEN MINIFREESTYLERS CSFC Combi U7-U13    
SB-FK CF 2/25/2024 2/25/2024 PORT AINÉ BETULA MINIFREESTYLERS AEP Combi U7-U13    
SB-FK CF 3/17/2024 3/17/2024 BAQUEIRA BERET ARAN MINIFREESTYLERS FCEH Combi U7-U13    
SB-FK CIRCUIT CATALÀ
PUNTUABLES
CAMPIÓ / CAMPIONA DE CATALUNYA SNOWBOARD
P&P
C 2/3/2024 2/3/2024 GRAU ROIG SUNRISE PARK GRAU ROIG FAE SS TOTES    
SB-FK D 2/4/2024 2/4/2024 ARINSAL SNOWPARK ARINSAL FAE BA TOTES    
SB-FK CF 2/24/2024 2/24/2024 PORT AINÉ FIS BETULA SB – 3a Fase COPA ESPAÑA FCEH SS TOTES    
SB-FK CF 2/25/2024 2/25/2024 PORT AINÉ OPEN BETULA AEP SS U11-MAS    
SB-FK CF 3/1/2024 3/3/2024 FONT ROMEU FRENCH KISS ROOKIE FEST FFS SS WRT    
SB-FK CIRCUIT CATALÀ
PUNTUABLES
CAMPIÓ / CAMPIONA DE CATALUNYA FREESKI
P&P
C 2/3/2024 2/3/2024 GRAU ROIG SUNRISE PARK GRAU ROIG FAE SS TOTES    
SB-FK D 3/9/2024 3/9/2024 ARINSAL SNOWPARK ARINSAL FAE BA TOTES    
SB-FK CF 2/24/2024 2/24/2024 PORT AINÉ FIS BETULA FK – 3a Fase COPA ESPAÑA FCEH SS FIS    
SB-FK CF 2/25/2024 2/25/2024 PORT AINÉ OPEN BETULA AEP SS U11-MAS    
SB-FK CAMPIONAS DE CATALUNYA FIS SNOWBOARD CROSS I SKI CROSS CF A DETERMINAR A DETERMINAR BAQUEIRA BERET CAMPIONAT DE CATALUNYA SBX – 3a Fase COPA ESPAÑA FCEH SBX TOTES    
SB-FK CF A DETERMINAR A DETERMINAR BAQUEIRA BERET CAMPIONAT DE CATALUNYA SX – 3a Fase COPA ESPAÑA FCEH SX TOTES    
SB-FK FREERIDE CF 1/27/2024 2/1/2024 BAQUEIRA BERET BAQUEIRA BERET Pro FWT PRIVADA FR FWT    
SB-FK CF 1/22/2024 1/23/2024 BAQUEIRA BERET YETI FREERIDE FWTQ PRIVADA FR FJWT    
CC 13ª COPA NINS SNOWKIDS CUP RESULTATS GENERALS    
CC 13ª COPA NINS SNOWKIDS CUP CF 12/22/2023 12/22/2023 BAQUEIRA BERET 1 FASE – CAEI NAUT ARAN CAEI SPRINT LL U6 – U16    
CC C 2/17/2024 2/17/2024 LLES CERDANYA 2 FASE – MICROPIRINEU CEFCEN SPRINT LL U6 – U16    
CC C 2/25/2024 2/25/2024 COLL DE LA LLOSA 3 FASE – PUIGCERDÀ NINS PEC MASS START CL U10 – U16    
CC CF 3/2/2024 3/2/2024 TUIXENT LA VANSA 4 FASE – MICRO ARP CENA TEAM SPRINT LL U6 – U16    
CC ALTRES COMPETICIONS (COP ESP. CAMP. ESP O COMP. INT.) CF 11/5/2023 11/5/2023 TUIXENT LA VANSA CAMPIONAT DE ESPAÑA ESQUÍ DE RODES RFEDI-FCEH ESQUÍ DE FONS A partir U10    
CC CF 1/7/2024 1/7/2024 SANT JOAN DE L’ERM TEST SKIRI FCEH ESQUÍ DE FONS U6 – U16    
CC CF 2/3/2024 2/3/2024 BERET CAMPIONATS D’ESPANYA SPRINT RFEDI ESQUÍ DE FONS FIS    
CC CF 2/4/2024 2/4/2024 BERET 45ª MARXA BERET – CTS ESPANYA LLARGUES DIST. CGA-FCEH ESQUÍ DE FONS FIS    
CC PC 3/8/2024 3/10/2024 BERET CAMPIONATS D’ESPANYA ABSOLUTS I INFANTILS RFEDI-FCEH ESQUÍ DE FONS TOTS    
CC CIRCUIT ESQUÍ DE FONS – MARXES POPULARS CF 10/1/2023 10/1/2023 LLES CERDANYA 4a CADI RODES CEFCEN ESQUÍ DE RODES A partir U8    
CC CF 10/8/2023 10/8/2023 LA RABASSA 27a PUJADA A LA RABASSA NATURLÀNDIA ESQUÍ DE RODES TOTS    
CC CF 11/4/2023 11/5/2023 TUIXENT LA VANSA 6a PUJADA DE L’ARP AMB ROLLER ESQUÍS | CTS DE CATALUNYA CENA ESQUÍ DE RODES A partir U10    
CC CF 12/23/2023 12/23/2023 BERET MARXA POPULAR CAEI NAUT ARAN CAEI MASS START CL TOTS    
CC C 1/21/2024 1/21/2024 LLES ARANSA MARXA PIRINEUS – Memorial Frederic Roure EE Lles Aransa ESQUÍ DE FONS TOTS    
CC D 1/27/2024 1/28/2024 LLES CERDANYA CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUT I INFANTIL FCEH ESQUÍ DE FONS TOTS    
CC C 2/10/2024 2/11/2024 LA RABASSA SKICROSS ANDORRA – ANDORRA FONS NATURLÀNDIA ESQUÍ DE FONS TOTS    
CC C 2/25/2024 2/25/2024 COLL DE LA LLOSA 21a PUIGCERDÀ FONS PEC MASS START CL U10-MST    
MU 17a LLIGA CATALANA CANICRÒS RESULTATS GENERALS    
MU 17a LLIGA CATALANA CANICRÒS CF 11/4/2023 11/5/2023 SANT JOAN DE L’ERM TROFEU LA VALL DE CASTELLBÓ GOS ARTIC MÚIXING I CANICRÒS MD    
MU C 11/12/2023 12/12/2023 FIGUEROLA DEL CAMP TROFEU Figuerola CUABARRADA GOS CAT MÚIXING I CANICRÒS BIKE-PATÍ    
MU CF 12/16/2023 12/17/2023 LES FRANQUESES CAMPIONAT CATALUNYA sobre TERRA CCLF MÚIXING I CANICRÒS TOTS    
MU D 1/20/2024 1/21/2024 SANT JOAN DE L’ERM CAMPIONAT CATALUNYA sobre NEU GOS ARTIC MÚIXING I CANICROS TOTS    
MU C 1/22/2024 1/26/2024 BAQUEIRA BERET SNOW RACE GOS ARTIC MÚIXING I CANICROS MD    
MU ALTRES COMPETICIONS (COP ESP. CAMP. ESP O COMP. INT.) CF 2/10/2024 2/11/2024 HOSTALRIC COPA ESPAÑA MÚIXING I CANICRÒS RFEDI | FCEH GOS CAT MÚIXING I CANICROS TOTS    
MU 29a LLIGA CATALANA DE MÚIXING RESULTATS GENERALS    
MU 29a LLIGA CATALANA MÚIXING CF 11/4/2023 11/5/2023 SANT JOAN DE L’ERM TROFEU LA VALL DE CASTELLBÓ GOS ARTIC MÚIXING I CANICRÒS MD    
MU C 11/12/2023 12/12/2023 FIGUEROLA DEL CAMP TROFEU Figuerola CUABARRADA GOS CAT MÚIXING I CANICRÒS BIKE-PATÍ    
MU CF 12/16/2023 12/17/2023 LES FRANQUESES CAMPIONAT CATALUNYA sobre TERRA CCLF MÚIXING I CANICRÒS TOTS    
MU D 1/20/2024 1/21/2024 SANT JOAN DE L’ERM CAMPIONAT CATALUNYA sobre NEU GOS ARTIC MÚIXING I CANICROS TOTS    
MU C 1/22/2024 1/26/2024 BAQUEIRA BERET SNOW RACE GOS ARTIC MÚIXING I CANICROS TOTS    
MU ALTRES COMPETICIONS (COP ESP. CAMP. ESP O COMP. INT.) CF 2/10/2024 2/11/2024 HOSTALRIC COPA ESPAÑA MÚIXING I CANICRÒS RFEDI | FCEH GOSESPORT MÚIXING I CANICROS TOTS    
PA 32a LLIGA CATALANA PATINATGE RESULTATS GENERALS    
PA 32a LLIGA CATALANA PATINATGE CF 10/21/2023 10/22/2023 VIELHA COPA VIELHA OPEN CEGVA CURT-LLIURE TOTS    
PA CF 2/24/2024 2/25/2024 PUIGCERDÀ  COPA PUIGCERDÀ | CAMPIONAT DE CATALUNYA CEPAP CURT-LLIURE TOTS    
PA PC A DETERMINAR A DETERMINAR BARCELONA COPA INTERNAC. CIUTAT DE BARCELONA FCB CURT-LLIURE TOTS    
PA CF 4/1/2023 4/2/2023 ANDORRA COPA CANILLO EL CIM ANDORRA ACG CURT-LLIURE TOTS    
PA ALTRES COMPETICIONS (COP ESP. CAMP. ESP O COMP. INT.) CF 12/15/2023 12/17/2023 JACA CAMPIONAT D’ESPANYA ABSOLUT FEDH CURT-LLIURE TOTS    
PA CF 4/12/2024 4/15/2024 VIELHA CAMPIONAT D’ESPANYA INFANTIL FEDH CURT-LLIURE TOTS    
CU 18a LLIGA CATALANA RESULTATS GENERALS    
CU 18a LLIGA CATALANA CF 10/14/2023 10/15/2023 PUIGCERDÀ BONSPIEL PUIGCERDÀ PPUIG CÚRLING TOTS    
CU C 11/25/2023 11/26/2023 PUIGCERDÀ JORNADA LLIGA CATALANA PPUIG CÚRLING TOTS